Yeniliklerden haberdar olmak için
e-mail listemize kaydolun..

Kapat

Promosyon Powerbank

STOK ADEDİ :
İmalat Ürünüdür.

ST-100RX 10000 mAh - Powerbank

19,50 USD

STOK ADEDİ : 300
İmalat Ürünüdür.

ST-130 13000 mAh - Powerbank

19,90 USD

Listelenen Ürün Sayısı : 25


Promosyon Powerbank Fiyatları

Baskılı Promosyon Powerbank ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabiliriz. Promosyon Powerbank ürünlerimize baskı yapılacak materyalin özelliklerine göre serigraf baskı, lazer baskı veya UV baskı yapabilmekteyiz. Promosyon için kullanılabilecek baskılı powerbank ürünlerinde çok geniş bir yelpazeye sahip bulunmaktayız. Aşağıda listelenen ürünlerimizden dilediğiniz bir modeli seçip hemen sipariş verebilir ve size özel toptan fiyatlar ile hayalinizdeki Powerbank'a sahip olabilirsiniz.

 

Promosyon Powerbank Modelleri

 

Promosyon Powerbank ile ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda cep telefonu, tablet veya uyumlu cihazınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Böylelikle telefon görüşmeleriniz yarıda kalmaz. İşleriniz yarım kalmaz. Oynadığınız oyunlar ne cihazınızın enerjisini ne de sizin keyfinizi bitirebilir. Birbirinden faklı birçok Powerbank’ı Türkiye’nin sayılı powerbank ve teknoloji üreticisinden birisi olan Elektronik Promosyon'dan temin edebilirsiniz.

En uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi ilkesini benimseyen Elektronik Promosyon, toptan satış seçeneği ile size özel avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Birbirinden farklı özellikleri ve güç kapasitesileri ile cep telefonunuza en uyumlu powerbank ürününü seçebilirsiniz.

Dilerseniz seçtiğiniz ürünle ilgili info@elektronikpromosyon.com e-posta adresimizden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Adet ve ürüne göre size özel en uygun ve avantajlı fiyatlar hazırlanarak oluşturulan promosyon powerbank çalışmanız son hali ile sizlerle iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacaktır. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizlere her türlü soru ve görüşlerinizi gönderebilirsiniz.

E-bülten Aboneliği

Bizi Takip Edin

Elektronik Promosyon, Kalite ve Güvenin Adresi
Elektronik promosyon ürünleri başta olmak üzere her tür promosyon ürünü satışı yapmaktayız.
Kurumsal logo baskılı, uygun fiyat politikamız ile talep edilen hemen her ürüne uygun çözümler üretmekteyiz.

ADRES

Avrupa Yakası Merkez:
 
Davutpaşa Emintas Matbaacılar Sitesi 101/212-213, Topkapı, Davutpaşa Cd., 34010 Zeytinburnu/İstanbul
mail: satis@elektronikpromosyon.com
Telefon: 0212 612 46 45 
 
Anadolu Yakası Şube: 
 
Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad. Yedpa No:1 H1/1 İç Kapı No: 35
Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0216 455 75 75
 

 

Copyright 2019 © Elektronik Promosyon bir Promobil Teknoloji A.Ş. kuruluşudur. Tüm hakları saklıdır.